גל חזיזה, מי אני?

שלום אני גל חזיזה, מהנדס מחשבים, שותף, ובעלים של מספר פורטלים גדולים ברשת, עוסק משנת 2010 בתחום התקשורת

שם החברה

"גל חזיזה בע"מ"

מספר טלפון

052-4583975

ח.פ

516149457

כתובת דוא"ל

buypostil@gmail.com

אודות BuyPost

לאחר שנים רבות של ניהול אתרי תוכן גדולים, עבודה ביחסי ציבור וקידום ובניית אתרים, נוצר אצלי ואצל לקוחותי הצורך להקים פלטפורמה שתגשר בין כותבי תכנים לבעלי אתרים שמעוניינים לפרסם את התכנים תמורת תשלום.

עד לרגע זה לבעלי האתרים לא היה אינטרס לפרסם ללא תגמול ומשרדי היחסי ציבור ומקדמי האתרים מתקשים לפרסם באתרים הרצויים.

לאור האמון הרב והמוניטין שנצבר לאורך השנים אתרים רבים העניקו לחברתנו זכיינית  בעשרות אתרים נחשבים  ( וואלה מומלצים, ישראל היום המומלצים, ערוץ 7 ועוד…..) ובעלותנו מספר רב פורטלים ואתרים ברשת.

משרדי יחסי ציבור – לא צריכים יותר לבקש מבעלי אתרים להכניס את התכנים שלהם לאתרים, לא צריכים יותר לנהל משא ומתן עם כל אתר ואתר על מחיר הפרסום, אין צורך יותר לערוך מעקב האם הכתבות פורסמו או לא, השירות פותח בפניכם אין ספור אתרים שאתם בוחרים באיזה אתרים אתם מעוניינים לפרסם או לא לפרסם. והכי חשוב השירות חוסך לכם זמן והמון כסף.

מקדמי אתרים – מתוך הניסיון שצברנו במשך שנים של עבודה בתחום בנייה וקידום אתרים , פרמטר חשוב לצורך הקידום במנועי החיפוש ולדירוג האתר הם הפניות (קישורים) ו"אזכורים" מתוך אתרים תוכן גדולים ורלוונטים לשם קידום האתר במנועי החיפוש, אנו מציעים פרסום והטמעת הכתבות בעשרות אתרי תוכן גדולים ואתרי נישה מתוך רשימה ואתם בוחרים היכן לפרסם את התוכן שלכם לפי התקציב והצורך.

חברתנו היא הוותיקה והגדולה ביותר בתחום וקיימת מעל 5 שנים, במשך השנים צברנו לקוחות רבים ומרוצים, מהחברות הגדולות עד ללקוח הקטן כולם מקבלים אצלנו יחס ושירות VIP.

נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

יש לכם שאלות? מלאו את הטופס הבא

או התקשרו עכשיו

מחיר

מדור

תחום