קישורים לאתרים

קישורים נחשבים לאחד הגורמים המשפיעים ביותר להצלחת קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל, ולכן לא פלא שבעלי אתרים ומקדמי אתרים מכירים היטב את חשיבות הקישורים, ועמלים קשה כדי להשיג את הטובים ביותר. אז נכון שקישורים הם פרמטר חשוב לקידום האתר, אולם הם מאפשרים גם להביא טרפיק לאתר במידה והם נמצאים באתרים בעלי טרפיק גבוה וקהל לקוחות הקורא מדי יום את התכנים.

הדרך היעילה ביותר להשיג קישורים איכותיים

על מנת להשיג קישורים איכותיים, על מקדמי אתרים לעמול קשה, הן מבחינת בדיקת הקישור, מציאת אתר רלוונטי בעל דירוג גבוה בו הם יוכלו לארח את הקישור ונוסף על כך להכין מאמר איכותי בעל ערך מוסף שיפיק עבורם 2 יתרונות; גם למטרת כניסת תנועה לאתר באמצעות הקישור וגם לטובת קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל.

הדרך הנפוצה והקלה יותר להשגת הקישורים, היא על ידי רכישתם באמצעות חברות המציעות שירות רכישת קישורים לאתרים, המאפשרת למקדם או ללקוח לבחור אתרים פופולריים להכנסת הקישורים. בין היתר, חברות המציעות שירות מכירת קישורים לאתרים מציעות גם שירות בניית הקישור, פרסום הכתבה באתר הרצוי ולעיתים גם שירות כתיבת תוכן על ידי כותבים מנוסים.

על מה חשוב לשים דגש בעת קניית קישורים?

סוג הקישור – קיימים שני סוגי קישורים Follow/Nofollow. השאיפה כמובן שיהיה קישור follow במידה ומדובר בקישור לטובת קידום האתר. אולם, אם מדובר בקישור למטרת טרפיק בלבד, אז אין חשיבות לבחירה. בכל מקרה האיכותי מבין השניים הוא – follow שהוא אומנם יקר יותר, אך איכותי.

מיקום הקישור – ישנם סוגים שונים של קישורים, חלקם יוצאים מתוך כתבה, קישור פוטר, תפריטי צד ועוד רבים. במידה ומדובר בקישור לצורכי קידום בלבד, אין חשיבות למיקום הקישור, אולם אם מדובר בקישור למטרת טרפיק וקבלת כניסות לאתר, יש צורך לפרסם את הכתבה במקום שלקוחות ילחצו על הקישור. לכן יש לבדוק אם הוא ממוקם בדפים בהם יש מספר רב של כניסות, כמו קטגוריות ראשיות, בלוג פופולרי וכו'.

עלות הקישורים – לרוב, חברות המוכרות קישורים מציעות חבילות מוזלות יותר מאשר רכישת קישורים בודדים, ולכן תוכלו לבחור חבילה אטרקטיבית המותאמת לכם באופן אישי.

 

באתר Buypost תוכלו למצוא קישורים לאתרים המוצעים כחבילות מוזלות המותאמות באופן אישי לכל לקוח. כמו כן, כתבה יכולה להכיל 2 קישורים מסוג follow שזהו הקישור האיכותי ביותר עבור קידום האתר וקבלת תוצאות איכותיות.

קניית קישורים לאתרים

מחיר

מדור

תחום