מכירת כתבות באתרים

עוד דרך להרווח מאתר האינטרנט שלכם הוא פרסום כתבות קידום אתרים או כתבות תדמית, כלי עבודה שמאוד חשוב לעבודתו של מקדמי האתרים ו\או משרדי יחסי הציבור, למעשה אתם מוכרים שטח נדל"ן בדמות כתבה שמתפרסמת באתר שלכם, הכתבה בדרך כלל מכילה 300 – 700 מילים + 2 קישורים + תמונה, את כל זה הקונה מספק לכם.

רוב האתרים בארץ מוכרים כתבות תוכן, זוהי דרך מקובלת להגדלת ההכנסות מהאתר שברשותכם.

כמה אפשר לקבל על כל כתבה שמתפרסמת?

בעיקרון כמה שאתה רוצה, אבל יש מחירי "שוק" שנעים בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות. ככל שהמחיר יהיה יותר גבוה סביר להניח שתמכרו פחות.

עוד פרמטרים חשובים:  הנישה של האתר, מספר הגולשים, מספר הכתבות באתר, הדירוג בגוגל, ותק האתר ועוד..

היכן הכתבה צריכה להתפרסם ולכמה זמן

בדרך כלל כתבות שמופיעות בדף הבית משיגים מחיר יותר טוב, הכתבה צריכה להישאר בארכיון האתר כל עוד האתר קיים.

האם מצוין שמדובר בכתבה ממומנת

הכל תלוי בבעל האתר ובמדיניות שלו לעומת דרישות המפרסם.

איך אני משיג לקוחות?

זו בדיוק  ההתמחות של אתר buypost במשך השנים שאנו קיימים צברנו עשרות לקוחות המעוניינים לקנות כתבות יחסי ציבור \ קידום אתרים, אנו נתנהל מול הלקוחות ( גביה, חתימה על זכויות יוצרים וכו… ) והדבר היחידי שאתם נדרשים לעשות הוא פרסום הכתבות שאנו נשלח באתר שלכם, מידי חודש אנו נעביר לכם את התשלום  כפי שסוכם.

לשאלות ולפרטים נוספים אתם  מוזמנים ליצור קשר באימייל : buypostil@gmail.com

אולי זה יכל לעניין אותך:

שירות בניית קישורים

שירות בניית קישורים

באתר Buypost תוכלו למצוא שירות בניית קישורים ברמה הגבוהה ביותר, החל ממעקב אחרי ביצוע, דרך איכות גבוהה ושירות אישי לכל לקוח. את הכתבות צוות האתר מפרסם באתרי תוכן נבחרים שאותם תבחרו באופן עצמאי מתוך רשימת הספקים הנבחרת

קרא עוד »
קניית קישורים לאתרים

קישורים לאתרים

קישורים נחשבים לאחד הגורמים המשפיעים ביותר להצלחת קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל, ולכן לא פלא שבעלי אתרים ומקדמי אתרים מכירים היטב את חשיבות הקישורים, ועמלים קשה כדי להשיג את הטובים ביותר. אז נכון שקישורים הם פרמטר חשוב לקידום האתר, אולם הם מאפשרים גם להביא טרפיק לאתר במידה והם נמצאים באתרים בעלי טרפיק גבוה וקהל לקוחות הקורא מדי יום את התכנים.

קרא עוד »

מלאו את הטופס הבא ואנו נשוב אליכם במהירות !

  בואו נדבר
  close slider   מלאו את הטופס הבא

   ונשוב אליכם במהירות !   052-4583975