תקנון

לקוח יקר לפני תחילת דרכנו חשוב לנו להיות שקופים מולכם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

להל"ן תנאי הפרסום, אנו לרשותכם לכל שאלה או פניה.

ידוע לי כי כל חומרי הפרסום לרבות, טקסט, תמונות ונתונים נוספים שמוגנות לפי חוק "זכויות יוצרים" הם בשימוש ברשות וניתנו לפרסום ושימוש דרך אתרי המפרסמים ללא שום תמורה.

יש לציין קרדיט צילום לכל תמונה שנשלחת לפרסום, בכל מקרה האחריות על נכונות קרדיט צילום הוא באחריות הלקוח בלבד.

הפרסומים שישלחו לא יכילו שום תכנים שמפירים את חוק "לשון הרע" יודגש שהנתונים ו\או המידע שהלקוח שולח לפרסום  הם באחריותו ונכונים ובאחריות של הלקוח לוודא את נכונתם ושהפרסומים שנשלחו הם נכונים.

 המפרסם ויישאו באחריות מקצועית לתכני הפרסום.

יודגש שאין לפרסם מוצרי עישון \ שירותי מין \ הימורים וכו… או כל מוצר או שירות שאסורים  לפרסם או לצריכה לפי החוק. 

 אין לפרסם כתבות "ניהול מוניטין" על מורשעים בדין או שעומד כנגדם חקירה או הליך פלילי.

כל נזק ו\או תביעה כנגד פרסומים שנשלחו דרך (הלקוח) הם באחריות הבלעדית של הלקוח, הלקוח מתחייב לפצות את בעלי האתרים \ חברתנו על כל נזק שיגרם לרבות הוצאות משפטיות כתוצאה מנזק ישיר או עקיף שיגרם לחברתנו ו\או לאתרים המפרסמים.

במקרה של הגשת תביעה תודיע החברה ללקוח על הגשת התביעה, במקרה של אי שיתוף פעולה בין התובע ללקוח רשאית החברה להגיע להסכם פשרה והלקוח יפצה את החברה על ההוצאות 

יובהר שהשירות הוא עבור פרסום הכתבה בלבד, האתר המפרסם או חברת "גל חזיזה בע"מ" לא אחראים לנזק כל שהוא שנגרם למפרסם כתוצאה מהפרסום.

האתר אינו אחראי על מדיניות הפרסום של מנועי החיפוש לגבי פרסומים המתבצעים דרכנו, יובהר שהחברה אינה אחראית בשום אופן לגבי התוצאות או ההשכלות של פרסום הכתבות.

במקרה של שינוי מדיניות של מנועי החיפוש לגבי פרסום תוכן מקודם, האתר המפרסם יהיה רשאי לבצע את השינויים שמנועי החיפוש דורשים לרבות מחיקת הקישורים גם במסגרת שנת האחריות  , במקרה כזה הלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי.

הנתונים שנמסרים על פרטי האתרים לפרסום  ( וותק, מספר כניסות ועוד…) הם באחריות בעלי האתרים ונועדו לתת אינדיקציה כללית, לחברה אין אחריות על נכונות הנתונים, אנו ממליצים לבדוק את נכונות הנתונים.

מובהר בזאת באופן חד משמעי וברור שהחברתנו ( גל חזיזה בע"מ) הוא גוף מגשר לצורך מתן שירותי לפרסום והפיצוי שאליו זכאי הלקוח הוא לכל היותר הוא עלות הפרסום עליו קיימת מחלוקת בלבד.

תנאים כללים

הלקוח מתחייב לא ליצור קשר עם האתרים המפרסמים ברשת תוך שימוש במחירון החברה או בשמנו לרבות לקבל הצעת מחיר או פניה כלשהי ללא רשות בכתב מטעמנו.

לפי חוק הגנת הצרכן הכתבות שמפורסמות דרכנו מסומנות בפרסום בתור "תוכן שיווקי" או "כתבות פרסומיות" או "תוכן ממומן" או כל ניסוח אחר לפי שיקולי האתר.

לבעלי האתרים המפרסמים יש זכות לשנות טקסטים בעייתים מבחינתם ו/או טעויות כתיב ו/או ניסוח  ו/או כותרות לפי שיקול דעתם.

באופן כללי ולא מחייב הכתבות שמפורסמות דרכנו  נשארות בארכיון האתר כל עוד האתר קיים אך חברתנו נותנת אחריות להישארות הכתבה באתר לפחות לשנה ( אלה אם כן נכתב אחרת במחירון ) למעט מקרה של שינוי מהותי במדיניות הפרסום של מנועי החיפוש לגבי קניית כתבות ממומנות .

לאתר המפרסם יש אפשרות לסרב לפרסם תוכן שנשלח לפרסום, במקרה זה הלקוח לא יחויב בתשלום.

הפניה לאתרים לאחר או לפני פרסום המאמרים לפחות לתקופה של שנה ממועד הפרסום האחרון דרך השירות אסורה בהחלט

לכל בקשה או בעיה יש לפנות דרכנו ישירות.

כל נזק שיגרם לחברה כתוצאה מפניה ישירה לאתרי המפרסמים ברשת תחשב הפרה חמורה של ההסכם ויחויב בנזקים העתידים שעלולים להיגרם כתוצאה מהפניה הישירה לאותם בעלי האתרים.

כל החזר כספי שיוחזר ללקוח היה פחות %5 או עלות בפועל של ההנחה הגבוה שבניהם.

מוסכם שבמקרה שקיים מחלוקת בין הלקוח לבין בעלי האתר הבורר יהיה נציג החברה (להלן החברה) וההחלטה תהיה סופית ומוסכמת על הצדדים.

מוסכם שבמקרה של מחלוקת וסכסוך משפטי בין המפרסם לחברתנו ההליך המשפטי יתקיים דרך בית המשפט השלום באשקלון.

כתובת למשלוח מכתבים: גל חזיזה בע"מ – שדרות עמק חפר 1\27   אשקלון.

ניתן ליצור קשר ישירות בשעות העבודה המקובלות בטלפון 052-4583975

או שאתם מוזמנים למלא את הטופס הבא ואנחנו נשוב אליכם במהירות !

    מחיר

    מדור

    תחום