רכישת קישורים לאתרים

במסגרת קידום אתרים ישנה חשיבות רבה להוצאת קישורים חיצוניים מאתרים חזקים לצורך קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל בדרך היעילה ביותר.

כל בעל אתר המעוניין להעלות את דירוג האתר בגוגל חייב להשיג אתרים פופולריים שיוציאו קישור עבור האתר שלו. למה זה כל כך חשוב עבור גוגל? כיוון שהוצאת קישור מאתר "חזק" מסבירה לגוגל כי האתר אליו הוצא הקישור הינו פופולרי, שאפילו אתר המדורג גבוה כביכול "דיבר" על האתר המיועד, ולכן כדאי לגוגל להציע לגולשים את האתר שאליו הוצא קישור בראש התוצאות האורגניות.

לצפייה במחירון לחצו כאן

ניקח לדוגמא – אתר חדשות שנחשב לחזק, יש בו אלפי כניסות ביום, הוא שקיים שנים רבות והוא נחשב לאתר המוני. כאשר אותו אתר חדשות לדוגמא מוציאה קישור מהאתר שלה לאתר מסוים, למשל לאתר העוסק בתחום עיצוב פנים, גוגל מבין שמדובר כאן באתר פופולרי שכדאי להציע אותו לגולשים המחפשים ביטויים מסוימים כמו עיצוב פנים", בדף הראשון. הקישור יוצא מהכתבה עצמה, כאשר הקישור יהיה חזק יותר אם הוא ייצא ממרכז הכתבה. לדוגמא – פסקה המדברת על חשיבות עיצוב פנים, או כתבה בנושא "למה חשוב להיעזר בשירותיו של מעצב פנים בתהליך שיפוץ", וממרכז הכתבה להוציא קישור לאתר בנושא עיצוב פנים. כמו כן, ניתן להוציא את הקישור מסוף הכתבה לטובת מיתוג, לדוגמא – "כותב המאמר הוא אדם כהן אדריכל נוף בעלים של חברת כך וכך".

רכישת קישורים חיצוניים לאתרים

הדרך הנוחה יותר עבור מקדמי אתרים להשיג שירות קניית קישורים איכותיים דרך חברות המציעות את שירות זה. אחת מהן היא חברת – Buypost המציעה מכלול שירותים תחת קורת גג אחת; את בחירת האתר הדרוש מבין רשימה של אתרים מובחרים, בניית הקישור, מעקב אחר ביצוע ואיכות העבודה ואפשרות לפרסום כתבה המכילה 2 קישורים מסוג follow שהם האיכותיים ביותר.

כיום ניתן למצוא 2 סוגי קישורים; follow וNo follow -. איכות הקישור נמדדת בחוזק ובמגוון פרמטרים נוספים, כאשר ישנו הבדל מהותי בין קישורים עוקבים וקישורים לא עוקבים שהם follow ו – No follow. קישורים עוקבים תורמים באופן ישיר לדירוג האתר, בעוד קישור לא עוקב אינו תורם.

באתר Buypost תוכלו למצוא שירות קישורים חיצוניים באתרים בעלי דירוג גבוה. אנו נציע עבורכם מספר אתרים רלוונטיים לתחומכם, מה שיעלה את דירוג האתר במנוע החיפוש של גוגל. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח כתבה לצוות האתר ואנו נדאג שהיא תפורסם באתרים אותם תבחרו מראש.

מחיר

מדור

תחום