קניית קישורים איכותיים

ידוע כי קניית קישורים הם דרך נהדרת לקדם אתר במנוע החיפוש של גוגל, והם חלק מהעבודה השוטפת של מקדמי אתרים. אז נכון שקידום האתר מתבסס על טכניקות שונות כגון: התאמת מבנה האתר לקידום אורגני מבחינת טייטלים וכתובות URL, הזמנת תכנים איכותיים עם מילות מפתח רלוונטיות  ובין היתר הוצאת קישורים פנימיים וחיצוניים בצורה מאוזנת. לכאורה, נראה כי מדובר בעבודה קלה, אך לא כך הדבר, כיוון שהתחרות היא קשה, כל חברה מעוניינת להימצא בדף הראשון עם כמה שיותר ביטויים נפוצים הקשורים לתחום ולכן על מקדם אתרים לעמול קשה כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

קיימות 2 דרכים יצירתיות להשיג קישורים איכותיים לצורך קידום האתר, כאשר הדגש הוא על קישור איכותי ומיד נסביר מהו. דרך אחת היא על ידי החלפת קישורים, שזו משימה די קשה, על מקדם אתרים למצוא דרך קולגות קישורים רלוונטיים להטמעה באתרים בעלי תחומי עניין דומים. הדרך השנייה והנפוצה יותר היא – קניית קישורים איכותיים המיועדים לצרכי קידום אצל חברות המספקות את בניית הקישור בכתבות והפצתן באתרים איכותיים.

מהו קישור איכותי ומהו קישור לא איכותי?

קישור מדף הבית – קישור זה נחשב לחזק ביותר, במיוחד אם הוא יצא מאתר מוביל . דף הבית הוא מקום מכובד, ואם יוצא ממנו קישור בודד הדבר אומר כי הקישור הוא איכותי וגם יקבל תנועה מרובה לאתר. כמו כן, גוגל יבין כי מדובר בקישור חזק כיוון שלא כל אתר חדשות ירוץ לשים קישורים בדף הבית.

קישור יוצא מתוך מאמר – קישור שיוצא מתוך כתבה באתר בעל דירוג חזק או רלוונטי לתחום של הלקוח, נחשב לאיכותי. לדוגמא – קישור ממאמר של עורך דין בתחום המקרקעין בפורטל פופולרי בתחום הנדל"ן הוא קישור מצוין במידה והפורטל אכן פופולרי וחזק. דבר נוסף, מומלץ להוציא את הקישור ממרכז הכתבה.

קישור מאינדקס – כאן צריך לדייק ולבחור רק אינדקס הקשור לתחום האתר וכזה שמאפשר רשומות ידניות בלבד. לדוגמא – אינדקס המרכז בעלי מקצוע בתחום העיצוב יתאים עבור אתר של מעצבת פנים.

תגובות מבלוגים – פחות רלוונטי. האלגוריתם המתוחכם של גוגל כבר מזמן יודע להבחין בתגובות "ספאם", מה גם שמדובר בקישורי Nofollow שאינם תורמים רבות לקידום האתר. בקיצור, העדיפו לרכוש קישורים איכותיים במקום להספים בפורומים ובלוגים.

חברת Buypost מציעה עבור לקוחותיה מגוון סוגי קישורים איכותיים מאתרים מובילים. לרשותכם חבילות בעלויות אטרקטיביות המותאמות לכם באופן אישי שיאפשרו לכם לקדם את האתר בדרך האיכותית והמקצועית ביותר.

אולי זה יכל לעניין אותך:

פרסום "תוכן מקודם"

אחד משיטות הפרסום הטובות והמשתלמות ביותר הוא פרסום "תוכן מקודם" באתרים מובילים. תוכן מקודם \ תוכן שיווקי – זה למעשה כתבה פרסומית שבעל האתר מוכר

קרא עוד »

פרסום מאמרי קידום

רוצים לפרסם מאמרי קידום באתרים חזקים? הגעתם למקום הנכון. באתר Buypost תוכלו למצוא חבילות אטרקטיביות לפרסום כמות מאמרים רצויה באתרים מובילים. כל מאמר יכיל 2

קרא עוד »

מלאו את הטופס הבא ואנו נשוב אליכם במהירות !

בואו נדבר
close sliderמלאו את הטופס הבא

ונשוב אליכם במהירות !052-4583975