אודותינו

מי? מה ועוד קצת מידע על BuyPost?

לאחר שנים רבות של ניהול אתרי תוכן גדולים, עבודה ביחסי ציבור וקידום ובניית אתרים, נוצר אצלי ואצל לקוחותי הצורך להקים פלטפורמה שתגשר בין כותבי תכנים לבעלי אתרים שמעוניינים לפרסם את התכנים תמורת תשלום.
עד לרגע זה לבעלי האתרים לא היה אינטרס לפרסם ללא תגמול ומשרדי היחסי ציבור ומקדמי האתרים מתקשים לפרסם באתרים הרצויים.

משרדי יחסי ציבור – לא צריכים יותר לבקש מבעלי אתרים להכניס את התכנים שלהם לאתרים, לא צריכים יותר לנהל משא ומתן עם כל אתר ואתר על מחיר הפרסום, אין צורך יותר לערוך מעקב האם הכתבות פורסמו או לא, השירות פותח בפניכם אין ספור אתרים שאתם בוחרים באיזה אתרים אתם מעוניינים לפרסם או לא לפרסם. והכי חשוב השירות חוסך לכם זמן והמון כסף.

מקדמי אתרים – מתוך הניסיון שצברנו במשך שנים של עבודה בתחום בנייה וקידום אתרים , פרמטר חשוב לצורך הקידום במנועי החיפוש ולדירוג האתר הם הפניות (קישורים) ו"אזכורים" מתוך אתרים תוכן גדולים ורלוונטים לשם קידום האתר במנועי החיפוש, אנו מציעים פרסום והטמעת הכתבות בעשרות אתרי תוכן גדולים ואתרי נישה מתוך רשימה ואתם בוחרים היכן לפרסם את התוכן שלכם לפי התקציב והצורך.
נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

קצת עלי :

גל חזיזה, מהנדס מחשבים , בעל אתר החדשות "אשקלון נט" ועוד מספר פורטלים גדולים ברשת, עוסק משנת 2010 בתחום התקשורת, במקביל בעל חברת "iprofile – תדמית נכונה ברשת".

הדרך הטובה ביותר לתקשר בין אנשים הוא דרך הטלפון

התקשרו עכשיו - 052-4583975

או שאתם מוזמנים למלא את הטופס הבא ואנחנו נשוב אליכם במהירות !

בואו נדבר
close sliderמלאו את הטופס הבא

ונשוב אליכם במהירות !052-4583975