אודותינו

מי? מה ועוד קצת מידע על BuyPost?

לאחר שנים רבות של ניהול אתרי תוכן גדולים, עבודה ביחסי ציבור וקידום ובניית אתרים, נוצר אצלי ואצל לקוחותי הצורך להקים פלטפורמה שתגשר בין כותבי תכנים לבעלי אתרים שמעוניינים לפרסם את התכנים תמורת תשלום.

עד לרגע זה לבעלי האתרים לא היה אינטרס לפרסם ללא תגמול ומשרדי היחסי ציבור ומקדמי האתרים מתקשים לפרסם באתרים הרצויים.

משרדי יחסי ציבור – לא צריכים יותר לבקש מבעלי אתרים להכניס את התכנים שלהם לאתרים, לא צריכים יותר לנהל משא ומתן עם כל אתר ואתר על מחיר הפרסום, אין צורך יותר לערוך מעקב האם הכתבות פורסמו או לא, השירות פותח בפניכם אין ספור אתרים שאתם בוחרים באיזה אתרים אתם מעוניינים לפרסם או לא לפרסם. והכי חשוב השירות חוסך לכם זמן והמון כסף.

מקדמי אתרים – מתוך הניסיון שצברנו במשך שנים של עבודה בתחום בנייה וקידום אתרים , פרמטר חשוב לצורך הקידום במנועי החיפוש ולדירוג האתר הם הפניות (קישורים) ו"אזכורים" מתוך אתרים תוכן גדולים ורלוונטים לשם קידום האתר במנועי החיפוש, אנו מציעים פרסום והטמעת הכתבות בעשרות אתרי תוכן גדולים ואתרי נישה מתוך רשימה ואתם בוחרים היכן לפרסם את התוכן שלכם לפי התקציב והצורך.

חברתנו היא הוותיקה והגדולה ביותר בתחום וקיימת מעל 5 שנים, במשך השנים צברנו לקוחות רבים ומרוצים, מהחברות הגדולות עד ללקוח הקטן כולם מקבלים אצלנו יחס ושירות VIP.

נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

הדרך הטובה ביותר לתקשר בין אנשים היא דרך הטלפון

התקשרו עכשיו - 052-4583975

או שאתם מוזמנים למלא את הטופס הבא ואנחנו נשוב אליכם במהירות !

[contact-form-7 id="39" title="טופס יצירת קשר 1"]

מחיר

מדור

תחום

מבצע!

פרסום מאמר בישראל היום + וואלה ב 1400₪